Menu
Sepetiniz

DFN Defne Garlı Şampuan

DFN Defne Garlı Şampuan
DFN Defne Garlı Şampuan
126,00TL
  • Model: Mdz56
  • SKU: 3
  • ISBN: .
Satın alabilmek için asgari adet: 2

Defne Garlı Bitkisel Şampuan

Antakyanın Meşhur Habipoğlu defne ve zeytin yağlı şampuanı %100 organiktir.Doğal halde yetişen defne yapraklarından ve doğal zeytin yağından üretilmiştir.Üretici firması tarafından %100 müşteri memnuniyeti verilmiştir.DFN şampuanından memnun kalmayan her müşteriye para iade garantisi vardır.

Sağlık Bakanlığı'nın 21.01.2004-2919 sayılı izni  üretiltir. 

DEFNE GARLI ŞAMPUANIN FAYDALARI

Defne ve zeytinyağı içindeki E vitamini başta olmak üzere diğer tabi vitaminler,saç ve saç diplerini besler, Zayıf ve yıpranmış saçları kuvvetlendirir. DFN garlı şampuanı saç dökülmelerini kısa bir sürede önler.Saç köklerini besler,incelmiş,kırılgan saçları onarır.

Habipoğlu DFN garlı doğal şampuan bu yönleri ile boyalı ve kimyasal işlem görmüş saçlar dahil tüm saç dipleri için ideal bir üründür.Saçların dolgun ve parlak bir görünüme sahip olmasını sağlar.

DFN GARLI ŞAMPUAN'IN ÖNERİLEN KULLANIM ŞEKLİ:
Düzenli kullanım halinde saçların daha çabuk ve sağlıklı uzamasını sağlayan Dfn Garlı Şampuan'ın sık yıkamalarda iki kere, diğer şekillerde üç kere saç diplerine parmak uçları ile iyice yedirmek suretiyle ve her yıkamada bol durulama yapılması önerilir. Dfn Garlı'dan önce ve sonra başka şampuanın kullanılmaması, kuru ve kimyasal işlem görmüş saçlar için dfn garlı saç bakım maskesi ile kullanılması tavsiye edilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Design, Hosting & Support By Shopgez.com