Menu
Sepetiniz

Bal Polen Arı Sütü Macun

Bal Polen Arı Sütü Macun
Bal Polen Arı Sütü Macun
300,00TL
  • Model: BL33
  • Ağırlık: 230.00g
  • SKU: 3
  • JAN: TR-06-K-00188
  • ISBN: .

Arı Sütü Polen Bal
Arı sütü A D E K H ve B-Kompleks (9 tane B Vitamini çeşidinin hepsini) Vitaminlerini içerir.Zengin bir doğal şeker kaynağı olan bal riboflavin niasin B12 ve C vitaminleri kalsiyum demir potasyum fosfor ve magnezyum gibi sağlığımız için çok faydalı bir çok vitamin ve mineral içerir.Arı poleni karotenoidler flavonoidler ve fitosteroller açısından zengindir. Bu bileşenlerin oranları arının poleni topladığı bitkisel kaynaklara ve büyüme şartlarına göre değişmekle birlikte beta-karoten beta-sitosterol isohamnetin kaempferol likopen quercetin ve rutin içeriğinin sabit olduğu saptanmıştır. Arı sütü polen bal karışımı tek başlarına yararları oldukça fazla olan bu vitamin ve protein depolarının karışımıyla meydana gelen tam bir mucize olarak görülmektedir.
Karışımlar
İçerisin de bulunan zengin gıda maddeleri ile insan sağlığına fayda sağlayan karışımlar insan vücudu direncini artıran ve yaşamı sağlık açısından kolaylaştıran ürünlerdir. Ürün içeriğini zenginleştiren arı ürünleri bitki özleri ve yağ asitleri vs barındırmaktadır. Sağlıklı ve hareketli yaşamı destekleyen bir ürün niteliğindedir.
Bal Macun
Son yıllarda değişen beslenme alışkanlıkları ile yüksek kalorili ve mikro besinler açısından fakir gıdalar ile beslenilmektedir. Bu durum insanların sağlıklı gelişimleri için mutlak almaları gerekli vitamin ve minerallerin eksik alımına yol açmaktadır. Şuruplar çoklu vitamin ve mineral içeren takviye edici gıdadır. Günlük vitamin ve mineral ihtiyacımızın karşılanmasına yardımcıdır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Design, Hosting & Support By Shopgez.com