Menu
Sepetiniz

Aksuvital Kolajen + C Vitamini

Aksuvital Kolajen + C Vitamini
Aksuvital Kolajen + C Vitamini
Aksuvital Kolajen + C Vitamini
Aksuvital Kolajen + C Vitamini
-6 %
Aksuvital Kolajen + C Vitamini
Aksuvital Kolajen + C Vitamini
Aksuvital Kolajen + C Vitamini
Aksuvital Kolajen + C Vitamini
Aksuvital Kolajen + C Vitamini
330,63TL
350,54TL
  • Model: AKSUKOLAJEN01

KOLAJEN + C Vitamini & Hyaluronik Asit İçeren Takviye Edici Gıda

‘’GENÇ KALMANIN EN DOĞAL YOLU’’

Kolajen Tablet Nedir? 

Kolajen tablet içerisinde, Tıp 1 kolajen 500 mg, Hyaluronik asit 25 mg, C vitamini 15 mg bulunduran, tamamen doğal ürünlerin yüksek teknolojiyle bir araya getirildiği, sizi daima güçlü hissettirecek gıda takviyesidir.  Doğal ürünler insan kimyasıyla tam uyumu sebebiyle sağlıklı yaşamın anahtarıdır.  

Kolajen, vücudumuzda en çok bulunan proteindir. Tendonlar, bağlar, cilt ve kaslar dahil olmak üzere vücut kısımlarını oluşturan bağ dokularının ana bileşenidir, bir çeşit aminoasittir.  

1989’dan günümüze Türkiye’nin gıda takviyesi üreticisi Aksu Vital, özenle temin ettiği kaliteli ham maddeler ile Ar-ge merkezinde etkinliği ve faydası maksimum seviyede ürünler geliştirmektedir. 

  

Kolajen tabletin faydaları nelerdir? 

Kolajen bedenin temel taşlarındandır. Kolajen bir protein çeşidi olup vücuttaki proteinin %30’ unu oluşturmaktadır. Ayrıca kolajen vücudun yapıştırıcısı olarak da tanımlanır 

Shiffa Home ürettiği ürünlerdeki yüksek kalite standartlarıyla Türkiye’nin en prestijli doğal ürünler markası hedefiyle bilimsel ve geleneksel çalışmaları son teknolojiyle birleştirmektedir.  

Doğaya zarar vermeden üretim yapmaya, üretimin her aşamasında dikkat ediliyor. Geri dönüşümlü ve ürünün ışıktan etkilenmesini engelleyecek amber renkli cam şişeler kullanılıyor. Ürünlerde Helal sertifikalı bitkisel kapsüller ve sığır jelatini menşeili softjeller kullanılıyor. 

Genç kalmanın en doğal yolu. 

Kolajen Tabletin İçinde Neler Var? 

Tip 1 Kolajen28 çeşidi tespit edilen kolajenin en yaygın türü Tip 1 kolajendir. İnsan vücudunda bulunan kolajenlerin %90’ına yakını Tip 1 kolajenden oluşmaktadır. Cilt için Özellikle Tip 1 kolajen kullanılmalıdır. Aksuvital Kolajen tablette de Tip 1 kolajen bulunmaktadır.  

Kolajen, içilerek tüketilmelidir. Bilimsel araştırmalar gösteriyor ki oral (ağız yolu ile) alım sonrası kolajen %90’dan fazlası daha kolay sindirilmekte ve emilimi oldukça yüksek olmaktadır. Bu nedenle, tablet formda olması vücutta etki ettiği mekanizmalarda daha iyi sonuç vermektedir.  

C Vitaminikolajenin vücutta üretilmesi için de mutlaka C vitamini gerekmektedir. Kolajeni oluşturan hidroksiprolin amino asidinin prolinden dönüştürülmesinde aktif rol oynar. 

C vitamini cildin normal fonksiyonu için gerekli olan kolajen oluşumu için katkı sağlar. İnsan vücudundaki pek çok biyolojik fonksiyonun yerine getirilmesine katkı sağlayan C vitamini antioksidan özelliğe de sahiptir. Yüksek biyoyararlanım için düşük molekül ağırlıklı kolajenlerin tercih edilmesi gerekmektedir. 

Hyaluronik Asit, vücudun bağ dokusu boyunca doğal olarak bulunan bir glikozaminoglikandırKolajenin peptid içeren takviyelerini tercih etmek gerekir. Molekül ağırlığı düşük olursa emilim daha iyi olacağı için yaklaşık 3000 Dalton büyüklükteki kolajen kullanılması daha etkili olacaktır. Günlük doz 2.5 gram civarında olmalıdır. 

İçerik: Tıp I Kolajen 500 mg, Hyaluronik Asit 25 mg, C Vitamini 15 mg 

Tüketim Önerisi: Yetişkinler için günde 3 tablet tercihen yemekten sonra alınabilir. Gün içerisinde bol su tüketiniz.  

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Design, Hosting & Support By Shopgez.com