Menu
Sepetiniz

Udi Hindili Propolisli Keçiboynuzu Özü

Udi Hindili Propolisli Keçiboynuzu Özü
Udi Hindili Propolisli Keçiboynuzu Özü
-17 %
Udi Hindili Propolisli Keçiboynuzu Özü
Udi Hindili Propolisli Keçiboynuzu Özü
Udi Hindili Propolisli Keçiboynuzu Özü
114,89TL
137,89TL
  • Model: TRSZRTPKMZ09
  • ISBN: .
Satın alabilmek için asgari adet: 100

NASIL KULLANILIR:

Günde 2 kere aç karnına 1 tatlı kaşığı içilir koruyucu renklendirici içermez. Soğuk sıkım tekniği ile elde edilmiştir.

İlaç değildir. Takviye amaçlı besindir.

FAYDALARI:

PROPOLİS: Antibakteriyel  ve antioksidan etkilere sahip güçlü bir arı ürünüdür. İçeriğinde polifenoller, fenolik asitler, B1, B2, ve E vitamini, minareller ve amino asitler yer alır.

UDİ HİNDİ: Doğu Asya topraklarında yetişen, odunsu bir yapıya sahip olan udi hindi bir ağaçtan elde ediliyor. Çin’de yoğun olarak görülen bu ağaç, her mevsim yaprakları bulunan ve mevsim geçişlerinden etkilenmeyen bir türdür. Bitkinin diğer adı ise öd ağacıdır.
kozmetik sektöründen geleneksel tıbba birçok alanda kullanılıyor. Türkiye’de ise Udi Hindi çoğunlukla süs bitkisi olarak yetiştirilmektedir. Ancak Udi Hindi, yalnızca bir süs bitkisi olmakla kalmayıp, günümüzde modern tıpta da kullanılmaya başlanmıştır.

Udi Hindi bitkisi, doğru şekilde kullanılması durumunda bağışıklık sisteminin güçlenmesine, vücuttan mikropların atılmasına ve birçok hastalığın tedavi sürecinin hızlanmasına destek olur. Udi hindi, daha çok yağ ve toz halinde tüketilir.

Vücuttan mikropların atılmasını sağlar: Bilinen en güçlü doğal antibiyotiklerden biri olan Udi Hindi, düzenli bir şekilde kullanılması durumunda vücuttan mikropların atılmasında oldukça yararlıdır.

İltihap ve enfeksiyonlara karşı faydalıdır: Özellikle toz haline getirilmiş udi hindi bitkisi, balla karıştırılarak tüketilmesi halinde antibiyotik özelliği kazanır. Doğru miktarda tüketilmesi halinde Udi hindi tozu iltihap ve enfeksiyonların vücuttan atılmasını sağlar.

Boğaz ağrısı ve burun akıntısına karşı etkili: Boğazı yumuşatması sebebiyle boğaz ağrılarına ve genel iltihaplanma durumlarında etkili olmaktadır. Balgam sorunu yaşayanlar, udi hindi tüketerek solunum yolunu rahatlatabilir, burun akıntıları ve burun tıkanıklığı gibi sorunların önüne geçebilirler.

KEÇİBOYNUZU PEKMEZİ: A Vitamini, B, B2, B3 Vitaminleri ve D Vitamini içeriği ile çok güçlü bir besindir. Aynı zamanda yüksek çinko içerir. Keçi boynuzu pekmezi hiçbir hastalığı olmayan insanlar için bile sağlıklıdır ve o kişilerin de kullanmaları gerekmektedir.

Antioksidan Özelliği Vardır.

Balgam Sökücüdür.

Sindirim Sistemini Düzenler.

Kilo Almaya Yardım Eder.

Enerji Verir.

Kemik Gelişimine Katkı Sağlar.

Bağışıklık Sistemini Güçlendirir.

Serbest Radikalleri Atar.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Design, Hosting & Support By Shopgez.com