Menu
Sepetiniz

Toroslar Ziraat Yakı Otlu Macu

Toroslar Ziraat Yakı Otlu Macu
Toroslar Ziraat Yakı Otlu Macu
--3 %
Toroslar Ziraat Yakı Otlu Macu
Toroslar Ziraat Yakı Otlu Macu
Toroslar Ziraat Yakı Otlu Macu
224,69TL
218,39TL
  • Model: TRSZRTMCN07

NASIL KULLANILIR

Günde 2 kere aç karnına 1 tatlı kaşığı yenir. Koruyucu renklendirici ve glikoz içermez. Her kullanımda pekmez ve bitkilerin iyice karıştırılması gerekir.

İlaç değildir. Takviye amaçlı besindir. Kullanmadan önce doktorunuza danışınız.

YAKIOTU: İçerisinde bulunan bileşenler sayesinde prostat büyümesini engelliyor. Vücutta biriken zehirli maddelerin dışarı atılmasına yardımcı oluyor. İdrar söktürücü özelliğe sahip olan yakı otu, ödemlerin vücuttan atılmasına yardımcı oluyor.

KEREVİZ TOHUMU: Antioksidanlar, serbest radikaller olarak adlandırılan moleküllerin neden olduğu hücresel hasarı önleyen bileşiklerdir. Vücudunuzun optimal sağlığını korumak için sağlıklı bir antioksidan dengesi ve serbest radikal gerekir.

MEYAN KÖKÜ: Ateş düşürücü ve hücrelerdeki tahrişe bağlı ağrıları azaltıcı etkisi de vardır. İdrar söktürücü etkisi de bulunan meyan kökü, midedeki ülser, gastrit gibi mide hastalıklarına fayda sağlar. Kabızlığa karşı da iyi gelen meyan kökü, kramp çözücü olarak da kullanılır.

ISIRGAN YAPRAK: Vücudu temizler. Böbrek taşlarını önler. Dolaşımı arttırır ve kanın temizlenmesine yardımcı olur Osteoartrit (Kireçlenme), artrit ve eklem ağrısını hafifletir Prostat sağlığını korur.

MISIR PÜSKÜLÜ: Doğal bir potasyum ve k vitamini kaynağıdır, boşaltım sistemine, vücudun su tutmasını önlemeye, su ile birlikte yağ yakımını hızlandırmaya yardımcı olur.

ARDIÇ TOHUMU: Romatizmaya iyi gelmesinden tutun da güçlü bir idrar sökücü özelliği de sahiptir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Design, Hosting & Support By Shopgez.com