Menu
Sepetiniz

Aksu Vital Kekik Suyu

Aksu Vital Kekik Suyu
Aksu Vital Kekik Suyu
126,00TL
  • Model: AKSVTLKKSY
  • Ağırlık: 1.00kg
  • SKU: 3
  • JAN: TR-34-K-04802
  • ISBN: .
  • MPN: 8690088000416

En kaliteli kekik yapraklarından, kontrolleri yapılarak,kekik bitkisinin etken maddeleri bozulmadan distilasyon yöntemiyle elde edilmektedir.

Ürün Tanımı: Latince adı “Thymus” olan Kekik, ballıbabagiller familyasındandır. Anavatanı Akdeniz’dir. Ülkemizde hemen hemen her bölgede rahatlıkla yetişir. 350’den fazla türü bulunur. Kurak tepe ve dağ eteklerinde rahatlıkla yetişebilen, güzel kokusuyla tanınan, çok yıllık otsu bir bitkidir.

Bileşiminde uçucu yağlardan; thymol, thymol methyleter, cineol, linalool, borneol, pinen, bornyl acetat bulunur. 

Ürün İçeriği: % 100 Kekik suyu

Ürün Kullanımı: 11 yaş üstü yetişkinler için, bir çay bardağının 1/4ü kadar kekik suyu doldurulur, kalan kısım su veya meyve suyu ile tamamlanır ve günde 3 kez yemeklerden sonra içilmesi tavsiye edilir.

Muhafazası: Oda sıcaklığında, serin ve kuru bir yerde saklanmalıdır. Doğrudan güneş ışığına maruz kalmayacak şekilde ağzı kapalı olarak muhafaza edilmesi tavsiye edilir.

Uyarı: Yüksek tansiyon hastalarının dikkatli kullanması önerilir.

Ek Bilgiler: Tüm ürettiğimizin kalite kontrollerini yapmaktayız. Ayrıca Ar-Ge merkezimizde yeni ürünler geliştirmekte, patent ve proje başvuruları yapmaktayız. TÜBİTAK tabanlı 6 çeşit projemiz tamamlandı, ayrıca alınmış patenlerimiz mevcut ve her geçen gün sayısı artmaktadır. Ege, İstanbul ve Düzce Üniversiteleri ile ilgili ortak projelerimiz devam etmektedir. Ar-Ge merkezimize sürekli yeni teknoloji yatırımlarımız devam etmektedir.

Aksu Vital  Üretim tesislerinde de ISO 22000, ISO 9001 ve Helal standartları uygulanmaktadır.

Aksu Vital İşletme Kayıt No: TR-34-K-048026

Ambalaj: 1000 ml

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Design, Hosting & Support By Shopgez.com