Menu
Sepetiniz

Toroslar Ziraat Enginarlı Bitkisel Macun

Toroslar Ziraat Enginarlı Bitkisel Macun
Toroslar Ziraat Enginarlı Bitkisel Macun
--29 %
Toroslar Ziraat Enginarlı Bitkisel Macun
Toroslar Ziraat Enginarlı Bitkisel Macun
Toroslar Ziraat Enginarlı Bitkisel Macun
288,00TL
223,00TL
  • Model: TRSZRTMCN03

NASIL KULLANILIR?

Günde 2 kere aç karnına 1 tatlı kaşığı yenir. Koruyucu renklendirici ve glikoz içermez. Her kullanımda bal ve polen in iyice karıştırılması gerekir.

İlaç değildir. Takviye amaçlı besindir.

FAYDALARI:

PELİN OTU: iştahsızlık, mide, safra kesesi hastalığı ve bağırsak spazmları gibi çeşitli sindirim problemlerinin yanı sıra, ateş, karaciğer hastalığı, depresyon, kas ağrısı, hafıza kaybı ve solucan enfeksiyonlarını tedavi etmek için kullanılır.

KİBRİT OTU: İdrar yolu enfeksiyonu ve genel enfeksiyonlar için önerilen kibrit otu, düzenli kullanımda enfeksiyonu vücuttan atar. Enfeksiyon konusunda bitkisel desteğiniz kibrit otu olmaktadır. Ayrıca böbreklerde oluşan kumu temizleme özelliği de bulunur.

TERE TOHUMU: Tere tohumu hemoglobin düzeyini artırmaya yardımcı olur. Düzenli bir şekilde alındığı zaman anemiyi hafifletmeye yardımcı olur. Tere tohumu demir emilimini arttırır. Metabolizmayı hızlandırır ve canlandırır.

ŞAHTERE: vücudu terleterek toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Böylece karaciğer sağlığının korunmasına da yardımcı olur. Uygun dozlarda kullanıldığında mide ağrısı şikâyetlerinin giderilmesine yardımcı olur. Sedef hastalığının tedavisinde kullanılmaktadır.

DEVE DİKENİ: Deve dikeninin en yaygın kullanımı karaciğer problemleri içindir. Deve dikeni hepatit ve siroz gibi karaciğer problemlerinde kullanılsa da, bitkinin bazılarının yüksek kolesterol, diyabet, mide ekşimesi, mide rahatsızlığı (dispepsi), safra kesesi sorunları, adet ağrısı ve depresyon gibi koşulları tedavi ettiğine de inanılmaktadır.

ENGİNAR YAPRAK: Enginar yaprağı çay olarak tüketilir. Bu yaprağın faydaları arasında karaciğeri temizlemek yer alır. Enginar yaprağındaki cynarin adlı antioksidan maddeler, karaciğerde biriken zararlı toksinlerin atılmasını sağlar ve vücudu temizler. Böylece karaciğer yağlanmasını ve yağlanmaya bağlı oluşan hastalıkları da önler.

KEÇİ BOYNUZU PEKMEZİ: A Vitamini, B, B2, B3 Vitaminleri ve D Vitamini içeriği ile çok güçlü bir besindir. Aynı zamanda yüksek çinko içerir. Keçi boynuzu pekmezi hiçbir hastalığı olmayan insanlar için bile sağlıklıdır ve o kişilerin de kullanmaları gerekmektedir. Antioksidan Özelliği Vardır. Balgam Sökücüdür. Sindirim Sistemini Düzenler. Kilo Almaya Yardım Eder. Enerji Verir. Kemik Gelişimine Katkı Sağlar Bağışıklık Sistemini Güçlendirir. Serbest Radikalleri Atar.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Design, Hosting & Support By Shopgez.com