Menu
Sepetiniz

Toroslar Ziraat VİTAMİX Ballı Macun 420 GR.

Toroslar Ziraat VİTAMİX Ballı Macun 420 GR.
Toroslar Ziraat VİTAMİX Ballı Macun 420 GR.
--9 %
Toroslar Ziraat VİTAMİX Ballı Macun 420 GR.
Toroslar Ziraat VİTAMİX Ballı Macun 420 GR.
Toroslar Ziraat VİTAMİX Ballı Macun 420 GR.
251,14TL
229,89TL
  • Model: TRSZRTMCN06

NASIL KULLANILIR:

Günde 2 kere aç karnına 1 tatlı kaşığı yenir. Koruyucu renklendirici ve glikoz içermez. Her kullanımda bal ve polen in iyice karıştırılması gerekir.

İlaç değildir. Takviye amaçlı besindir.

FAYDALARI:

BAL: Vitamin ve mineral kaynağı olan bal, bağışıklık sistemi başta olmak üzere vücuda birçok faydası vardır. Kalsiyum sayesinde kemikleri güçlendirir, demir sayesinde dolaşım sistemine yardımcı olur. Doğal enerji kaynağı olarak bildiğimiz bal, birçok sağlık problemini önlemede önemli rol oynuyor.
POLEN. Yüksek antioksidan içeriği sayesinde, sizi serbest radikallerden ve kronik hastalıklardan korur. Arı poleni, vücudu serbest radikallerin neden olduğu hasarlardan koruyabilen, çok çeşitli ve güçlü antioksidanlar içerir. Böylelikle kronik hastalıkların da önüne geçilmiş olur.
ARI SÜTÜ : Arı sütü, kraliçe için çalışan işçi arıların salgı bezlerinde bulunan yüksek besin içeriğine sahip beyaza yakın renge sahip salgı maddesidir. Yüksek besin değeri sebebiyle insan vücuduna birçok fayda sağlayan arı sütü, alternatif tıpta sıklıkla kullanılan şifa deposu maddelerden biridir. Arı sütünün ham maddesi; binlerce çiçeğin poleni, bal özü ve işçi arıların enzimleridir. Arı sütü maddesinin içeriği, coğrafya ve iklime bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Arı sütünün içeriğinin 66’sı sudan, yüzde 14.5’i karbonhidrattan, yüzde 4.5’i lipidden, yüzde 13‘ü ise aminoasitten oluşuyor. Zengin besin içeriği sebebiyle insan vücudu için tam bir şifa kaynağı dememiz yanış olmaz.
PROPOLİS: ANTİBAKTERİYEL VE ANTİOKSİDAN ETKİLERE SAHİP GÜÇLÜ BİR ARI ÜRÜNÜDÜR .İÇERİĞİNDE POLİFENOLLER,FENOLİK ASTLER,B1, B2, VE E VİTAMİNLERİ MİNARELLER VE AMİNO ASİTLER YER ALIR ,GÜÇLÜ BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ İÇİN OLMAZSA OLMAZLARDANDIR
GİNSENG : HAFIZAYI GÜÇLENDİRME BEYİN FONKSİYONLARINI DÜZENLEME VE ENERJİ SAĞLAMA AÇISINDAN ÇOK ETKİLİ BİR BİTKİ KÖKÜ DÜR YORGUNLUKLA MÜCADELE ETTİĞİ BUNUDA OKSİDATİF HASARI AZALTARAK HÜCRE İÇİNDEKİ ENERJİ ÜRETİMİNİ ÇOĞALTARAK YAPTIĞI TESPİT EDİLMİŞ BİLİMSEL BİR VERİDİR.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Design, Hosting & Support By Shopgez.com