Menu
Sepetiniz

Toroslar Ziraat Zencefilli Çam Kozalaklı Bitkisel Macun

Toroslar Ziraat Zencefilli Çam Kozalaklı Bitkisel Macun
Toroslar Ziraat Zencefilli Çam Kozalaklı Bitkisel Macun
--34 %
Toroslar Ziraat Zencefilli Çam Kozalaklı Bitkisel Macun
Toroslar Ziraat Zencefilli Çam Kozalaklı Bitkisel Macun
Toroslar Ziraat Zencefilli Çam Kozalaklı Bitkisel Macun
378,00TL
283,00TL
  • Model: TRSZRTMCN08
NASIL KULLANILIR?
GÜNDE 2 KERE AÇ KARNINA 1 TATLI KAŞIĞI YENİR KORUYUCU RENKLENDİRİCİ VE GLİKOZ İÇERMEZ . HER KULLANIMDA PEKMEZ VE BİTKİLERİN İYİCE KARIŞTIRILMASI GEREKİR.
İÇİNDEKİLER
ÇAM KOZALAK PEKMEZİAkciğeri TemizlerÖksürük, balgam, nefes darlığı, bronşit gibi nefes almayı zorlaştıran faktörleri ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Vücuda gerekli minerallerin eksikliği halinde ortaya çıkan akciğer rahatsızlıklarının giderilmesinde kozalak tüketimi oldukça etkilidir. Sigara, egzoz dumanı ve diğer zehirli gazların akciğerden temizlenmesinde de yardımcı olur. Kozalağı kullanmak için yeşil haldeki çam kozalaklarını kaynatıp ardından bir gün boyunca dinlendirmeniz ve suyuna bal ekleyip hazırlayacağınız kozalak çayını tükettiğiniz zaman boğazınızdaki mikroplar hızlı bir şekilde temizlenecektir. Bağışıklığı Güçlendirirİçeriğindeki kalsiyum ve protein sayesinde bağışıklığı güçlendirir. Hastalıklara karşı direncin artmasını sağlar.
Solunum yoluyla bulaşan hastalıklara karşı vücudun daha dinç kalmasını sağlar. Metabolizmanın düzenlenmesine de yardımcı olan kozalak sayesinde sindirim sistemi daha düzenli çalışır hale getir.
ZENCEFİL : Zencefil, her yaşta soğuk algınlığı ve grip gibi hastalıklarla ve enfeksiyonlarla savaşmak için reçete edilmiştir.
HAVLICAN: Havlıcan bitkisinin besin değeri oldukça güçlüdür. Ağrı kesici özelliği ile bilinen ‘eugenol’ içerir. Bu yüzden özellikle baş ağrılarında iyileştirici özelliği bulunmaktadır.
TOROS NANESİ: Kas ağrılarında, baş ağrılarında ve kendinizi kötü hissettiğiniz zamanlarda ferahlatıcı olarak da kullanabilirsiniz. Mikropları öldürücü etkisinin yanı sıra, ağız kokusunu giderebili
ÖKSÜRÜK OTU: Eski Yunanlılar bu bitkiyi astım tedavisinde kullanırlardı. Ortaçağ Avrupası’nda, öksürük otunun köklerinden ya da yapraklarından yapılan çaylar öksürüğe, ses kısıklığına, bronş enfeksiyonlarına ve idrar yolu rahatsızlıklarına devaydı ve bağırsak kurtlarını atmakta işe yarardı
OKALİPTUS: Astım, bronşit, nezle, grip gibi solunum yolu hastalıklarına iyi gelmektedir ve ateş düşürücüdür.Nefes darlığı çekenlerin buhar banyosuyla okaliptüs yağını solumaları tavsiye edilir. Güçlü bir balgam sökücüdür.
HLAMUR: Hastalıklara Karşı Koruma Sağlar. Bağışıklık Sistemini Güçlendirir Solunum yollarına ait enfeksiyonlarda oluşan boğaz akıntısının yumuşatılmasında etkilidir. Bal ile birlikte hazırlandığında boğaz bölgesinde oluşan rahatsızlığın giderilmesinde daha etkili olduğu bilinir.
POLAT ŞEKERİ: Nöbet şekeri tüketmek öksürük ve ağrıdan rahatlama sağlar. Boğazı yumuşatmaya ve mukusu gevşetmeye yardım eder. Bu şekeri ağzınıza alıp emmek boğaz ağrısını ve öksürüğü kısa sürede geçirecektir. Öksürük ve boğaz problemlerinden kurtulmak için nöbet şekerini karabiberle de tüketebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Design, Hosting & Support By Shopgez.com